Polish Comix
Polski Komiks

Cartoon.com.pl
Komiks LikwidatorRyszard Dąbrowski
'LIKWIDATOR'
80 stron,
wydawca Zin Zin Press
cena: 15,50 zł.
Premiera odbyła się podczas Warszawskich Spotkań Komiksowych. Do nabycia w  Empik-u, w księgarni MATRAS oraz ksiegarniach specjalistycznycch. Zobacz przykładowe  plansze: 1 , 2 ..
Komiks O ZmrokuTadeusz Baranowski
"O Zmroku"
52 strony, format A4
wydawca: Kultura Gniewu
cena: 29.90 zł
Premiera komiksu odbyła się podczas Warszawskich Spotkań Komiksowych 19 marca 2005 roku.
Zobacz przykładowe plansze: 1 , 2 , 3 , 4 ,
Komiks "Misja"Adrian Madej "Misja"
68 stron, format B5
cena: 14.90 zł
wydawca: Kultura Gniewu
Premiera komiksu odbyła się podczas
Warszawskich Spotkań Komiksowych 19 marca 2005 roku.
Komiks "Plastelina"Krzysztof Ostrowski
"Plastelina 2"
52 strony, format B5
cena: 13 zł
wydawca:
Kultura Gniewu
Komiks "Glinno"Jacek Frąś "GLINNO"
52 strony, format A4
cena: 26 zł
wydawca:
Kultura Gniewu
zobacz plansze:
1 , 2 ,
Komiks "Achting Zelig"Achtung Zelig! Druga wojna - Krystian Rosenberg (Rosiński) (sc.), Krzysztof Gawronkiewicz (rys.)  wyd. Kultura Gniewu & Zin Zin Press, Warszawa - Poznań 2004.
 więcej w AQQ .
Przeczytaj też recenzję Darka Foksa udostępnionej dzięki www.aktivist.pl .

Komiks "Westerplatte"
Komiks historyczny:
"Westerplatte. Załoga Śmierci" !!!
Scenariusz: Mariusz Wójtowicz-Podhorski,
rysunki: Krzysztof Wyrzykowski.
Przeczytaj więcej >>> >

ProduktOkładka  produktu "Produkt" nr23.  Dużo ciekawych komiksów. Polscy autorzy, którzy odnajdują się w naszej polskiej rzeczywistości. I tego właśnie nam potrzeba, a nie ciągłęgo czytania, co zrobił Spiderman Batmanowi w mieście Gotham, zaraz obok redakcji Daily Planet.... Tego tu nie znajdziecie i dobrze, że nie... Redakcja też czeka na nowe komiksy....
Odwiedź ich stronę, aby dowiedzieć się więcej
www.serwis-komiksowy.pl/produkt
AQQ - magazyn komiksowy
Wewnątrz na 80 stronach wiele, tym razem, bardzo dziwnych komiksów autorstwa m. in. Krzysztofa Domaradzkiego, Rafała Śladowskiego, Grzegorza Weigta (naprawdę bardzo oryginalna rzecz), Nikodema Cabały, Witolda Tkaczyka, Roberta Służałego, Jakuba Rebelki, Piotra Tołysza i innych.
Oprócz relacji z łódzkiego festiwalu, elbląskiego Polconu i innych imprez, wiadomości z kraju i ze świata, eseje o amerykańskim undergroundzie i o Kaju Saudku, wywiady z Rafałem Urbańskim i Prosiakiem, dymki dra Marciniaka (tego od ,,klątwy"), słowniczek terminów komiksowych, dokończenie obszernego artykułu Arkadiusza Florka o tajnikach polskich komiksów, opisy i fragmenty gotowych do wydania albumów krajowych autorów (być może ujrzą one kiedyś światło dzienne w całości), esej o szansach krajowych twórców na komiksowym rynku Europy, podsumowanie roku wydawniczego w Polsce, materiały dotyczące 10-tej rocznicy AQQ, listy, debiuty pod lupą, recenzje prawie wszystkich ważniejszych komiksów, jakie ukazały się na polskim rynku od września.
Do tego kolorowy plakat formatu A2 z rysunkiem Prosiaka i kalendarzem na rok 2004.
Tym razem nie ukaże się kolorowa ,,Komixorama", za to numer będzie miał nie 64, a 80 stron. Odwiedź www.aqq.com.pl , zby dowiedzieć się więcej....