Cartoon.com.pl

Cartoon.com.pl - Moda - T-Shirt

T-Shirts - Koszulki

T-shirt (lub tee shirt) jest koszulka z krótkimi rękawami z okrągłym otworem na głowę, czasem w serek, wkładana przez głowę.

Obecnie jest bardzo trendy mieć cartoonową koszulkę (T-Shirt). Wzory komiksowe na koszulkach są różne, inne w każdym kraju. Wzory zaczynają się od popularnych postaciach z kreskówek poprzez sceny z komiksów undergroundowych do oryginalnych rysunków zamówionych u artysty komiksu.

Popularne T-Shirty

Gdzie dostać taki T-Shirt? Właściwie sa wszędzie, od centrum handlowych po małe sklepiki. Mnóstwo można też znaleźć w sklepach on-line.

T-Shirt z komiksem undergroundowym

Nie jest łatwym zdobyć t-shirt z undergroundowym komiksem. Nie ma ich w normalnych sklepach. Trzeba szukać komiksu undergroundowego w sieci i czasem serwisy mają koszulki, ale rzadko. Inną metodą jest odwiedzenie jakiegoś festiwalu komiksowego, czasem coś jest, ale w Polsce też rzadko.

T-Shirt na zamówienie

Chyba najdroższa opcja. Trzeba kupić, albo dostać oryginalny rysunek od artysty komiksu i wydrukować go na koszulce. Ponownie proponuję odwiedzić jakiś Festiwal Komiksowy i coś na pewno się dostanie (kupi).

Oryginalny rysunek można wtedy oprawić w antyramę i zawiesić na ścianie.

Did not find what you wanted. Try to find T-Shirts with Google

Google